| razor111 a întrebat:

Salut,cine imi zice si mie cateva jocuri interesante? Nu conteaza ce cerinte au.

2 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Devil may Cry 5, Mafia 2, GTA IV, NFS Rivals, Most Wanted 2012, Crysis 3, Dead Space 3, Grid 2 si Autosport, Saint Row 4, Watch dogs, Battlefield 3 si 4, Just Cause 2, COD Black Ops 2 si MW3.
Majoritatea jocurilor pe care le-am enumerat le-am jucat in ultima perioada si sunt destul de Ok, DMC 5 si DS 3 mi-au placut mult

| Gandu a răspuns:

Salut incearcale pe toare. Farming simulator 2009 sau 2013, German track, Euro track, Spin tires, Call of duti 1 sau 2, Driving simulator, Counter stricker, Bus simulator