| Bubu_Bubu_1994 a întrebat:

Salut Cine ma ajuta sa fac Imi apare la minecraft Bad Card Video Driver am incercat toate alea! nu-s va rog ajutati-ma sad

2 răspunsuri:
| Skullduggery a răspuns:

Depinde de calculatorul tau.
Daca placa video nu este prea buna este posibil sa fie din cauza aceasta.
Sau mai este o posibilitate:pentru a te juca minecraft trebuie sa ai o versiune inaintata de Java.

Cerinte de sistem pentru minecraft:
Minimum: Procesor Intel Pentinum 4 1, 6 ghz/AMD Athlon XP 1600
Placa video Nvidia GeForce 4 Mx 440/AMD Radeon HD 3200
Memorie RAM 500 mb
DirectX 8
Spatiu trebuie sa ai intre 1 si 2 GB.
Sper ca te-am ajutat!

| Bubu_Bubu_1994 explică (pentru Skullduggery):

Eu am 2 gb ram procesor dual core Intel xeon am driverele la pc dar la dxdiag la displey la memorie placa video imi apare n/a