| tudor51 a întrebat:

Cine ma poate ajuta. as dori sa gasesc niste jocuri asemanatoare metinului de strategie, impuscaturi etc...

1 răspuns:
| IGabriel a răspuns:

Salut si tie happy, Poi jocuri gen Metin 2 poti incerca DragonSoul, prea cunoscutul World Of Warcraft, Dragonica, cred ca ai auzit de 4story, Perfect world, AION, iar 3rd Person Shooter poti incerca War Inc, BattleField Heroes BattleField play4free, microvolts, repulse, tribals ascend. Funda?winking