| dikaaa a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste jocuri tari pentru urmatoarele cerinte de sistem:
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4200+2. 20GHz
1.12 GB ram
Placa video incorporata 128 mb
Windows XP
Funda

2 răspunsuri:
| MethodMan a răspuns:

Configuratia e destul de vechiuta sa stii.Incearca jocurile cu cerinte minime, chiar si in 2013 sunt cateva, dar foarte putine. Poftim sa si testezi http://canyourunit.com.Nu pot sa-ti recomand un site unde gasesti jocuri cu cerintele tale, sau alte cerinte, dar poti testa un joc si poti afla daca iti merge.

| CHECK a răspuns:

Sistemul e foarte prost.Pc-ul tau este cam veci! Tiar trebui un upgrade. Orcum jocuri pe sistemul asta...Incearca jocuri cum ar fi CounterStrike mai vechi de anul 2007.