| Petre_Silvian_1996 a întrebat:

Salut cine ma poate ajuta sa bag gm pe un cont de metin2 hostat cu mysql cine ma ajuta dau gm

4 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Trebuie sa ai urmatoarele programe:
-Putty
-Navicat
-Filezila

2 Te conectezi cu Putty si dupa ce te-ai conectat scrii loginul si parola (dupa ce ai trecut las asa.

3 Intra in Navicat=>cmmon=>gmlist
Si iti pui datele si dupa ce ai salvat.
Dai ori reboot la putty sau un restart la servar.

4 Daca ai deja GM poti da refrez direct pe server.

| Petre_Silvian_1996 explică (pentru DragomirMihail2020):

Daca stii mai multe contacteaza-ma am nevoie de un gm care stie am hostat sv si am nevoie de un gm care sa ma invete si sa fie cu mine daca te interseaza

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Stiam toata partea de Metin2 dar acuma stiu dar nu 100% ca atunci, dar in 50%+ stiu.
Daca vrei sa te ajut cu unele chestii te pot ajuta.
PS:Trimitem ID de Skype printr-un mesaj privat si vorbim acolo.

| zalamba a răspuns:

Http://mt2milenium.com/.
Acesta este un metin old school, adica maxim 99, posedata, triton. Este pvm mediu, are costume implementate, donatiile nu inseamna aproape nimic pe server. Este deschis de 14 zile, si au fost inregistrati in jur de 300 playeri. Deci este la inceput, vei farma si vei face iteme usor pana se mai populeaza. Ma gasesti in joc Andrei daca ai vreo nelamurire:D