| Mihai_George_1997 a întrebat:

cine ma poate ajuta si pe mine cu un sfat. despre cum sa fac yang metin2.ro mai repede.Am lvl 35 cu cal armat si am itm cam proaste si nusj unde sa fac bani mai repede. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| xNoName95 a răspuns:

Du-te in templu prima si a 2 camera si minereste, doar lacrima cer si abanos stai si tu cam 2-3zile acolo apoi te duci si faci finisajebig grin eu scot cam 30kk in 2-3 zile incearca o sa-mi dai dreptatewinking Funda?

5 răspunsuri:
| cezar987 a răspuns:

PAi stai la farmat la metine ca sati pice carti(aure iuresuri vartejuri) sunt cele mai scumpe adica in jur de 1kk buc si faci bani imediat.Eu fac pe zi cate 40kk minimbig grin

| shhhs a răspuns:

Uite 10 metode de a face yang aici:
http://orademetin.blogspot.ro/......tin-1.html

| shhhs a răspuns:

Uite aici un ghid ce cuprinde 10 metode de facut bani pe Metin2.
http://orademetin.blogspot.ro/......tin-1.html
Bafta!

| IoNuTz6666 a răspuns:

Ti-as recomand sa te duci la arhani sau la bo=orci negri sau stai la pescuit si fa bani eu din pescuit din 1 saptamana cate 3 ore pe zi am facut peste 10kk. sper ca ti-am fost de folos funda?:X