| DaffyDuck a întrebat:

Cine poate sa imi spuna cum ma loghez pe site la metin2revenge? Mi-am facut cont,si zice ca nu e activat.Apas acolo sa mi-l activez si ma pune sa votez. Dupa ce votez, intru inapoi pe site si ma loghez din nou......tot acelasi lucru.
Ce sa fac?
Multumesc, Anticipat si dau funda la cel care raspunde repede si corect.

1 răspuns:
| Tzuna a răspuns:

Cand iti faci cont iti zice clar sa bagi adresa de mail, in cateva minute vei primi un link de activare pe mail si dai clic pe acela dupa care cand te loghezi este activathappy... daca nu ai dat mailul corect atunci asteapta 2 saptamani si se activeaza automathappy

Bafta!