| Robieski a întrebat:

Salut.
Cine stie cum sa fac repede abonati? Am facut 410 si am nevoie de 1k abonati pentru ca sa am niste beneficii pe server-ul de Sa:MP pe care joc / filmez. Eu zic ca am calitate si mna, nu stiu cum sa ma ridic mai usor.
Link: https://www.youtube.com/channel/UCTmLhmv6Il-pHtd68Ils49g
Fac chiar si filme. Nu ar fi rau ca pana primesc un raspuns super mega bun sa va abonati, ma ajuta mult, multumesc.

3 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Like4like.

| HandaSei a răspuns:

În primul rând lasă-te de SA:MP! rolling on the floor
Iar după ia-ți un microfon decent cu care poți anunța că te-ai lăsat de SA:MP! rolling on the floor

Și nu... nu e un comentariu la panaramă! Ai o voce decentă, încerci să vorbești destul de clar, deci dacă ai juca altceva și cu un microfon decent, cred că ai ajunge destul de sus și asta cât de repede! happy

Aaa da, renunță la intro-ul ăla! Numa copii aia retarzi de 10 ani mai folosesc intro din ăla cu scris care se învârte (wow!)... serios e de prost gust!

| RedBullOver a răspuns:

Daca vrei foarte multi abonati incearca sa folosesti replici unice cum face ex:Iobagg, IHATEPINK etc. Poti folosi chiar si un accent mai ciudat. Cand faci gamin incearca sa faci publicu sa rada. Sper ca te-am ajutat. Funda?