| Toma_Alex_1994 a întrebat:

Cine stie de ce nu merge sa instalez Fifa08? Cand incerc sa deschid imaginea iso. cu daemon tools imi da o eroare exact asa. - Eroare in linia de comanda -

1 răspuns:
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Asa patesc si eu dar nu e problema la Daemon Tools nici la ISO. Du-te unde ai instalat Daemon Tools. Intra pe el iar apoi ai acolo un icon cu un CD si un plus pe el dai click pe ala si pui acolo imaginea ISO de la fifa 08. Apoi dai pe imagine si ai undeva Mount. Nu stiu de ce da eroarea aia dar daca faci cum ti-am spus o sa mearga. Funda? happy