| Alexutzu_Alex_1980 a întrebat:

Salut.Cine stie de jocul "The Crew"? Am citit ca o sa fie disponibil la inceputul lui 2014 dar eu as vrea o data exacta.Mie jocul mi se pare super si daca vreti sa mai si comentati putin jocul, sa va spuneti opinia despre joc..etc. Dar principala intrebare la care as vrea un raspuns este: Cand o sa fie disponibil jocul "The Crew"pe PC?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/The_Crew_%28video_game%29
Release date(s) Q3 2014
Deci Intre Iulie-August-Septembrie, data mai precisa nu o sa gasesti momentan.