| DrAgOnAsH a întrebat:

cine stie de unde pot descarca Minecraft 1.5.2 gratis?
Dau funda pentru cel mai bun link!

7 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Vezi de aici> http://goo.gl/uyRmq

| PanadesoimTransformice a răspuns:

Deși întrebarea e cam veche și probabil nu vei da fundă, o să încerc să te ajut.

Poți descărca Minecraft complet, cu servere, texturi etc... În plus, te poți conecta la ori ce versiune cu acest laucher.

Uite link-ul :

https://kickass.so/......69708.html

____________

Sper că te-am ajutat.

| AdI1231234 a răspuns:

Http://www.minecraft-romania.com/......ft-t6.html Pai uite de aici iti apare 1.6.2 dar pe aceeasi pagina este 1.5.2.Dupa ce intri ii dai mai in jos pana gasesti: Deschide spoilerul de sub acest text pentru tutorialul vechi, pentru versiunile inainte de 1.6.x!

Spoiler | Afiseaza
Dupa ce iti apare asta dai afiseaza si vei gasi toate instructiunile. Funda?

| carlos770 a răspuns:

As vrea sa mearga mi-am bagat mod herobrine si cand intru imi apare mereu ecran negru
Minecraftul e cel mai prost si de rahat e o porcarie

| Popa_Calin_1985_ty8a a răspuns:

Poti descarca minecraft de pe minechafter