| ClimaticSport a întrebat:

Cine stie niste siteuri de metin2 sa-mi dea si mie?!
Si daca are cineva vreun cont de mtn2 ro de la lv 15 in sus sa mi-l dea mie!
Dau funda pentru cel carre are cont de metin2ro!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| MamaOmida69 a răspuns:

Buna!
Uite siteuri de metin :
1.Metin2 Speed(ai king)
2.Metin2 Guabina
3.Metin2 United
4.Metin2 Explosive
5.Metin2 Adventure(ai o magie in plus)
Toate sunt in romana
Funda?happy

| Rony56 a răspuns:

Depinde ce joc vrei este Metin2 Ro, United, Fun. Eu ţil dau ăla de la Metin2Fun că e tare: http://www.metin2fun.ro/index.php

| magmaagmag a răspuns:

Sal iti dau eu un cont de metin ro dar e pe serv Draco e lv 30,,, fanciorbea si parola castravete BAFTA Si daca nu merge id incearca cu 1, 2, 3, 4, 5 fanciorbea1 .....siasa mai departe Iale la rand ..BAFTA Funda plizzzzzzz