| TheDarkDevil a întrebat:

Cine stie un hack de metin numit switch din ala de bagat bonusuri daca da, dati-mi si mie va rog linkul de download! Multumesc!

1 răspuns:
| realix a răspuns:

Ma eu am un hac de bonusuri si de mobi eu iti dau denumire lor tu cautale finca eu nu stiu de unde se descarca asta injectoru OSInject iar la de bonusat este Switch-Bot (XP).dll pentru mobi PickUp-Bot (XP).dll daca ti-am fost de ajutor poti sa-mi dai o funda daca nu nu eu l-am folosit pe multe metine cum arfi virtual steel si altele bafta si succes