| neverwinter a întrebat:

Cine stie un server de metin2 privat pvm/pvp care sa aiba lvl maxim 255 sau 127 nu conteaza dar in care sa existe :
macar 4 evolutii la armuri arme etc,
la desertica sa existe ca bonus pgm (sa nu aud ca pe desertica nu exista pgm ca va mananc xD )
iar ca bonusuri sa fie bonusurile normale 1-5 big grin

Dau funda la cel mai bun comentariu!

4 răspunsuri:
| kuroshitsuji a răspuns:

Metin2Aztec are 4 evolutii armuri si 4 evolutii arme. Desertica cum ii zici tu are PGM si se evolueaza din otravita. Nivel maxim 120. Iti dau si link ca sa poti intra: www.metin2aztec.ro

| M8ATO a răspuns:

Ceva de genul e Metin3D. E romanesc.

| neverwinter explică (pentru M8ATO):

Pe 3D am facut odata lvl maxim apoi 170 si cv si o arma site si m-am lasat