| sebastyanSEBI a întrebat:

cine stie un sv de metin 2 privat recent deschis! care sa nu aiba multi playeri, ratele sa fie 1000% sau pestebig grin..de fiecare data cand ma apuc de un metin nou privat sunt multi playeri care au deja level maxim, iteme full...acum vreau sa fiu si eu printre primi care sa aiba level maxim si itm full. funda pentru cel mai tare svbig grin

2 răspunsuri:
| Afrojeak a răspuns:

Un server proaspăt deschis ar fi acesta : http://metin2oasis.info/home/
Am dat de el acum câteva zile. Si e un server destul de bun!