| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a întrebat:

Salut
Cineva cu gtx 750 ti, i5 sandy bridge si 8gb ram ddr3 sa-mi spuna cum se comporta in jocuri precum csgo, gta 5, paladins, overwatch si alte titluri de genul?
Am vizionat benchmarks pe yt dar doresc informatii mai sigure

1 răspuns:
| bogdan324 a răspuns:

Am avut un i5 ivy bridge care este putin mai puternic ca un i5 sandy, un 750 ti si 8gb ram, in gta 5 aveam cam 40-50fps-uri pe high in full hd si 60+ in 720p, in cs go prindeam lejer 150-200fps-uri cu shader quality pe low, restul high, x4 msaa si rezolutie 1680x1050, paladins merge si pe o tigaie iar overwatch nu am testat dar si ala sunt sigur ca merge in peste 60fps.