| ValentinFlr a întrebat:

Cineva mi-a furat contul de League of Legends si chiar azi am vazut ca se joaca pe el, m-am uitat la istoric si a jucat 2 meciuri, dupa ce a iesit de pe cont am observat ca a sters istoricul meciurilor jucate de el, e posibil asa ceva?

1 răspuns:
| liviu890 a răspuns:

Daca ai dat parola la tot orasul sigur ca putea sa intre oricine pe contul tau. Daca nu ai dat parola la nimeni si nu ai descarcat cine stie ce mizerii de pe internet legate de LOL, atunci NU avea cum sa iti sparga parola!