| R4ZVaNn a întrebat:

Salut colegi TPU stiti cum as putea sa fac reclame pentru un server de sa:mp? Serverul este unul foarte frumos si are deja vechime foarte multa dar de la un timp nu mai suntem asa multi ca inainte si de aceea avem nevoie de playeri cat mai multi. Daca va intereseaza
Comunitatea www.OnlyPro.Ro, va pune la dispozitie urmatoarele servere

- Go.OnlyPro.Ro | Counter - Strike : Global - Offensive
- Steam.OnlyPro.Ro | Counter - Strike : 1.6, Steam-Only
- War1.OnlyPro.Ro | Counter - Strike : 1.6, Server de War
- Samp.OnlyPro.Ro | Gta-San Andreas Multiplayer, MOD Another-Life, UNIC
- Ts.OnlyPro.Ro | Team Speak 3, Hai la o vorba

Hosting asigurat de catre www.PanHost.Ro

Va asteptam

1 răspuns:
| clau1358X a răspuns:

Daca vrei sa faci reclama, sa faci la serverul tau pe un alt server cu multr buguri sau cu un bug enervant, nu fa reclama pe servere mari, fa pe servere micute si de exemplu daca e de stunt trimite la playeri incepatori /pm si spune-le de buguri, asta merge de fiecare data