| dhadi a întrebat:

Cu ceva timp in urma (2008) am descarcat un server de cs de pe internet si m-a ajutat cineva sa-mi pun admin si mai tarziu mi-am reinstalat windowsul si l-am sters. Astazi l-am descarcat din nou si nu stiu cum sa-pi pun admin straight face. help me

Răspuns Câştigător
| GabyG a răspuns:

Deci intra unde ai instalat serverul in cstrike/addons/amxmodx/configs/users.ini si scrie acolo asa: "numele tau" "parola" "abcdefghijklmnoprstu" "a" Bafta!

1 răspuns:
| GabyG a răspuns:

Intra unde ai serverul instalat cstrike/addons/amxmodx/configs si in users.ini scrie asa: "numele tau" "parola" "abcdefghijklmnoprstu" "a". Inlocuieste doar numele si parola alealalte lasale