| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Cum pot face la Metin 2 sa mi trec itemele de pe un caracter pe altul? Ca vad pe unii de level 1 si vand la magazin iteme de level peste 50.Si as vrea si eu sa mi iau niste iteme din caracterul razboinic sa le pun pe ninja.Cum fac?

Răspuns Câştigător
| Derpescu a răspuns:

Simplu.
Deci, intrii pe caracterul cu iteme, si la pui la depozit. Apoi intrii pe alt caracter si te duci la depozit. Acolo vei gasi itemele pe care le-ai pus, si merge cu orice caracter.
Dar la yang e treaba mai complicata, iti trebuie un prieten de incredere sau un alt cont.

2 răspunsuri:
| alexalex244 a răspuns:

Intri de doua ori si iti gasesti ninja al tau si apoi schimbi lucrurile

| Antonia50 a răspuns:

Pai daca sunt pe acelasi cont le pui la depozit si le iei de acolo