| sebastiannnn a întrebat:

Salut, cum pot face yang rapid, iteme in metin2 ro?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la yahoo unde primesti mesaje si faci un mesaj catre metin2 cu definitia de yang si iti umple inventarul de yang

| Simbol1 a răspuns:

Exista mai multe moduri prin care sa faceti bani pe metin2 ro.

Modul 1 - Dropul:
Dupa cum bine stiti la monstri pica o anumita suma de yang cuprinsa intre 1 si 5000 yang pe metin2 ro.
Puteti sa atacati facand lure (adica sa adunati mai multe grupe de monstrii), si aveti grija sa nu luati prea multi ca sa nu muriti. atacati mereu cu magii ca sa cada cat mai mult yang (am testat).
Dropul de cel mai mult yang este la BO (Black Orcs - Orcii Negrii) din Valea Seungryong.

Acolo puteti sa rezistati de la lv 30 in sus daca aveti iteme foarte bune. Sumele cuprinse intre 50-1500 yang
Un alt loc unde puteti sa faceti bani este map2. Nu va trebuie un loc special. cad oriunde. in sume cuprinse intre 10-1000 yang.
In Desertul Yongbi este bine sa faci bani dar sa si cresti... dar aici doar cresti.
Modul 2 - Negotul:
Sunt multe cai de negot... de iteme. Cand atacati monstri pe langa bani mai pica si iteme unele folositoare altele nu. Pe cele nefolositoare le vindeti la Magazin. iar pe cele folositoare le pastrati si va faceti voi magazin folosind manunchi cumparat de la Magazinul General.

Ca sa scapati de iteme mai repede va duceti CH1 (Chanel 1). va uitati la toate magazinele playerilor ...si va faceti un conspect la preturi. si dupa va faceti magazin cu preturi putin mai mici decat la ceilalti. de exemplu tu ai un item iar altcineva are acelasi item in magazi cu 10.000 Yang. tu il pui pe alt tau cu 8.000-9.000 Yang... si asa playeri ti-l vor cumpara mai repede.

Modul 3 - Misiunile:
In joc sunt diverse misiuni care ofera experienta si Yang. cu, cat faceti mai multe misiuni cu atat primiti mai mult yang.

| danyelCelMaiCel a răspuns:

Pai t dc l arahani si d ft cu i pna du bani