| TudorLux a întrebat:

Salut, cum pot sa imi iau minecraft si sa mearga fara cont, ca mi-am luat unul de pe net, si cand am vrut sa joc, mi-a zis ca am nevoie de cont.Apoi, dupa ce mi-am facut cont, nu ma lasa sa ma loghez si sa joc, ca zice ca imi trebuie jocul. FARA VIDEOCLIPURI LUATE DE PE NET!

Răspuns Câştigător
| uRage a răspuns:

Http://minecraft-goldmods.ru/......latno.html incearca-l pe acesta si imi spui rezultatul

17 răspunsuri:
| TudorLux explică:

A mers, dar am o dilema:
la care dintre raspunsurile tale sa dau funda?

| uRage a răspuns (pentru TudorLux):

Care vrei big grin

| TudorLux explică (pentru uRage):

Dar am o intrebare: am vazut la un tip pe net (Tobuscus) cum spargea lemnul din cateva lovituri, dau eu nu fac nimic nisipului, am dat la lemn de 3000 ori ni nu a facut nimic.E vreo detare pentru asa ceva?
Apropo, e pe dificultatea cea mai mica.

| uRage a răspuns (pentru TudorLux):

Nu am inteles ce ai scris scrie te rog fara gresili si ai odno sau facebook?

| TudorLux explică (pentru uRage):

Scz. Da, am, Martin Ionescu. Odno nu am, nu am auzit.Nu-i nimic, am rezolvat, dar am alta problema:Noaptea am vazut o lumina in padure, dar era destul de departe de casa mea.Erau zombi, sau alte creaturi?

| uRage a răspuns (pentru TudorLux):

A-ha-ha-ha-ha prosta erau lumini big grinbig grin sau poate era zina maseluta big grin

| TudorLux explică (pentru uRage):

Lumini noaptea? Si cum s-au stins? Ca m-am dus si nu era nimic, doar niste vaci.
"proasta"?

| TudorLux explică (pentru uRage):

Am vazut ca ai pus o intrebare cu niste jocuri:Incearca Just Cause2, e interesant, grafica buna, si seamana cu gta, doar ca e mult mai mare, te poti urca pe munti, ai niste sfori si te poti prinde de lucruri ca spiderman, ai parasuta, poti prinde oamenii cu sfoara aia, si sa ii agati de masini care merg, sau de cladiri, sau de avioane..., sau chiar unii de altii.E foarte bine gandit.

| uRage a răspuns (pentru TudorLux):

Mam jucat in ea big grin

| uRage a răspuns:

Incearca sa-ti faci alt cont poate nu l-ai facut corect dar da-mi linkul de unde ai downloadat minecraft sa incerc si eu ca sa-ti spun mai precis in ce consta problema

| TudorLux explică (pentru uRage):

Da' unde dau sa downloadez?
e cam rusesc, nu stiu unde e "download" laughing

| NickNicusor a răspuns (pentru uRage):

Merge sa jocui si fara net?

| uRage a răspuns (pentru NickNicusor):

Da, merge happy

| uRage a răspuns (pentru TudorLux):

Http://minecraft-goldmods.ru/......latno.html incearca-l pe acesta si imi spui rezultatul

| CosminSfatosu a răspuns:

Deci primul pas este scrie pe google descarca minecraft Romania lancher, al doilea pas apasa pe prima pagina de sus, al treilea pas apasa tot pe prima care scrie: Descarca minecraft lancher Romania si al patrulea este sa-l instalezi. Bafta! happy

| Alexandru_Denis_1998 a răspuns:

Nu se stie tota ziua caut dupa el si nu-l gasesc