| Yenkovici a întrebat:

Salut.Cum pot sa joc fifa 7 in retea cu un prieten? Cine imi explica si mie ce trebuie facut va rog frumos fara glume...Caut de ceva timp...Multumesc! FUnda

Răspuns Câştigător
| alexcoman34 a răspuns:

Intri la Games Mode / Multiplayer / DirectIP / iar el face la fel si cand da la direct ip o sa ii apara niste numere sus in stanga, ti le da tie iar tu dai New / (bagi acolo nume, si ip) Apoi dai OK, dupa care Dai CONNECT iar el da HOST :) bafta :P

uite si un tutorial :)
https://www.youtube.com/watch?v=-7DABlDHsyQ