| mihaitacelmare a întrebat:

Salut, cum pot sa joc pe minecraft pe harta facuta de mine pe survival cu un alt player? pe harta mea cu constructiile mele e posibil sa intru impreuna cu un alt jucator in retea? Daca da cum? Un tutorial ceva, s au o explicatie. As da mai multe fundite dar doar una pot. big grin

2 răspunsuri:
| darkwisper a răspuns:

Ai cumparat jocul?
Daca da, prietenul tau da acolo find network servers.(gaseste servere pe retea)
Daca e piratat, e mult mai greu.

| mihaitacelmare explică:

Am inteles. Dar totusi daca e o posibilitate, mi o poti zice? un tutorial ceva?