| Akytheclub_Aky_1990 a întrebat:

Salut. Cum pot scurta durata care tine un flash bang pe cs 1.6 steam si plus claritatea imaginii parca scade rau de tot cand sunt pe jumate alb? Pe non steam nu dura asa mult si totusi puteam sa disting playerii cand eram pe jumate alb. Binenteles fara coduri sau alte programe sa duca la banarea contului

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Salut, aceste lucuri le poti discuta in cadrul forumurilor dedicate gamingului (si de ce nu chiar pe comunitatea dedicata CS de pe steam), aici pe TPU te asigur ca nu avem o comunitate dezvoltata in acest sens!
noi ne pricepem mai mult la ce stie romanul in general: politica, religie, fotbal, filme, si bineinteles circwinking
dupa cum bine zice un vers al unui basarabean drag mie" vorbim despre lucruri fine, adica despre tancuri"