| denisTiky a întrebat:

Cum se numeste acel mod de joc din acest video? Este vorba despre csgo si in videoul acesta cel care joaca am observat ca daca omoara pe cineva primeste o arma, si mi se pare tare, doar ca eu cum nu m-am prea jucat acest joc habar nu am.

Link video: https://youtu.be/3G5awaD4QTY

Cine imi spune ia funda, clar!

Răspuns Câştigător
| n0rthestside a răspuns:

Buna acest game-mode se cheama Arms Race.

In acest gamemode vei trebuii sa faci killuri fiecare runda ca sa treci la o arma si mai buna si mai grea si ultimu care ajunge la cutit castiga meciul! Este unul distractiv.

3 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Foarte frumos videoclipul. On-topic, probabil că e arms race.

| AlexDarius3 a răspuns:

Deathmatch, sau nu stiu in cs 1.6 se numea Respawn dar acum cica se numeste Deathmatch.

| HXNER a răspuns:

Arms Race.