| ReDoNe2910 a întrebat:

Cum trec levele in jocul de poe facebook Top Eleven Manager In Fotbal? Funnnda

Răspuns Câştigător
| LauR95 a răspuns:

Pe Top Eleven faci level odata pe luna trebuie sa astepti 28 de zile cate are un sezon acolo si la sfarsitul lui daca esti pe 1, 2, 3, 4, 5,6 o sa avansezi la nivelul urmator daca esti pe 7, 8, 9 etc nu o sa avansezi!happy

1 răspuns:
| DragonsEPIC a răspuns:

Trebuie sa iesi pe locurile 1-7 ca sa treci lvl si daca esti pe cele 2 pozitii(1 si2) mergi liga canpionilor...daa ai iesit intre locul1-7 treci mai departe si joci un cupa
Fafta
Funda!