| XToxicCookieX a întrebat:

Salut big grin Astazi am descarcat League of legends si atunci cand deschid launcherul ( sa dau accept la acordul de licenta ) nu pot pentru ca pur si simplu lipseste acea parte din launcher laughing. Deci se deschide, dar numai jumatate...ce pot sa fac? Am incercat sa dezinstalez jocul si sa il instalez din nou, dar nici asa nu merge. Imi deschide acelasi lucru...

Dau funda celui/celei care ma ajuta!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ce windows ai?

| i0oOoOo0 a răspuns:

Ai incercat sa il descarci gata instalat? E pe undeva pe site-ul lor, are vreo 3 Giga si ceva

| Pleistoros a răspuns:

Schimba DPI scaling size to 100%
Control Panel/Display/Set custom text size (DPI) Apoi start gamehappy