| Nicku2011 a întrebat:

Salutbig grin Ma puteti ajuta? Nu stiu de ce atunci cand vreau sa ma loghez pe EA Origin scriu useru si parola si scrie mai sus: A unknown error has occured please restart Origin and try again. L-am restarta si tot la fel se intampla. Ce sa fac?sad

1 răspuns:
| SebySeby12 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie. Pe telefon trebuie sa ai si fifa 12-13-14, iar pe PC la fel. Acest program te face si antrenor si jucator la fifa. Sper ca te-am ajutat! happy