| AlexandruYonutz1998FanMetin2 a întrebat:

Daca jucati LunarisMetin2 si ati donat, cum pun mai multe pietre de acelasi fel pe un item?
Daca stiti sa imi spuneti. happy

Răspuns Câştigător
| AmyPuffhuRozCatifelat a răspuns:

Acela este un item,, modat'' de exemplu : donezi bani adevarati sau votezi. Si acolo iti alegi arma si dai ca vrei sa o modifici doar ca iti i'a inca 150 LUNA ( adica 3 voturi). Si pui acolo ce pietre vrei. Dar daca ai cumparat o arma sau o armura si nu are pietre nu o poti face modata daca nu are pietre+9 sau poti pune pietre +7 doar daca iti da esec atunci scoti piatra sau pietrele daca vrei sa te ajut lasa-mi un mesaj. Dar sincer vorbim eu iti spun sa te lasi de jocul ala pentru ca exista prea multi hackerihappyBafta si da-mi mesaj in caz de nu ai inteles.Pa-pa pup:*