| HappyOfficial a întrebat:

Dati-mi si mie niste servere de metin2.
Funda celui mai bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| 4l3xXx a răspuns:

Server pvp:hammer
servere pvp-pvm: lunaris-online(ti-l recomand pentru ca poti vota pe sait si primesti 10 monede dragon pe vot si poti vota pe 3 topuri odata la o ora si 30 de min), anstic,aspire, cronos epical avalon, tim, fenix, honor, lcs...etc. funda?big grin

1 răspuns:
| DrAg0SLykoz a răspuns:

Cel mai best dintre toate este actual Metin2Hammer(are orce in shop, absolut orce item)l vmax 255(primesti 254:X, te duci langa magazinul general si gasesti max speed cavaleresc marmura si level 255