| ReaperAlex a întrebat:

Salut.
De cateva zile nu stiu ce se intampla cu pc`u meu.cand intru de exemplu in metin sau in Gta San Andreas se vede imaginea stearsa si dupa cateva momente mi se blocheaza pc...stiti dc se intampla asta?
dau funda.

Răspuns Câştigător
| Luciii a răspuns:

Memoria ram e de vina. Poti sa imi trimit un mesaj cu capacitatea memoriei? Si apropo daca ai memorie ram, se poate si de la placa video. Nu ai ce face decat sa mergi la cei de la magazin si o sa tsi-l repare daca ai pcu in garantsie. Daca nu inlocuiesti placa video.
pa, pa