| iGoxi a întrebat:

De ce cand deschid "Task Manager" si selectez jocul care este deschis sa-i schimb "prioritatea" sa o setez de high nu ma lasa,imi da o eroare,spune "operatiea nu se poate termina, acces refuzat"
Ce fac sa mearga?
Multumesc!
Dau funda!

1 răspuns:
| PurpleKusH a răspuns:

Parerea mea este ca sistemul de operare sau chiar aplicatia respectiva nu iti da voie sa schimbi prioritatea deoarece el se adapteaza pentru cum e mai bine daca nu merge sa eu schimbi de pe normal pe high sau real time inseamna ca nu iti suporta o prioritate mai mare si atata duce pcul pentru aplicatia respectiva