| kloonman a întrebat:

Salut de ce nu imi merge sa joc cs cand intru pe server imi zice could connect to server

2 răspunsuri:
| Darkangell2013 a răspuns:

Ori ai primit ban pe acel server ori trebuie sa iti reinstalezi cs-u. Eu zic sa iti reinstalezi cs-u sau sa iti descarci de pe net Counter Strike 1.6 Lant Final este foarte bun si nu are lag pe servere. Funda?

| SaYpEr a răspuns:

Salut,are probleme cs si eu am patit la fel. Dar faci altfel :dai pe net sv cs si le bagi la favorite in cs cate vrei.