| Dyex a întrebat:

De ce nu-mi merge gta 4? Am 6gb ram, 2 placa video, wndousul instalat pe 64bit...Imi intra in joc numai ca-mi merge in lag extrem(la rezolutii minime) FUNDA!

5 răspunsuri:
| alii98 a răspuns:

Ce procesor ai? de cati GB este placa video? placa video ce DDR sau GDDR este?

| VladyXR a răspuns (pentru alii98):

Nu conteaza asta...gta 4 cere o placa de 256 Drr2, problema e ca el il are piratat si nu are update-uri, si e prost optimizat, daca il cumperi i va merge struna, dar nu chiar...

| alii98 a răspuns (pentru VladyXR):

Mie de ce imi merge metal gear rising revengeance cu 20 de fps si pot sa il joc pe un laptop cu praf mult, procesor Intel pentium 2.00, placa video 64 mb, 2 GB ram? si zicea ca nu merge metal gear nici pe minimum pe acela si pe un laptop mai bun fara praf mergea mai greu un joc, placa video mai mare, 4 GB ram, procesor AMD 2.00, si eu am cumparat un joc si mergea la fel ca si gand era piratat

| VladyXR a răspuns (pentru alii98):

Pentru ca jocul ala e optimizat bine, nu ca gta 4.

| Dyex explică:

Uitati toate proprietatile! http://postimg.org/image/6yvngqj33/