| MusicFeelings_Maryan_1994 a întrebat:

Salut, de ceva vreme am probleme cu spameri. Imi gasesc mereu folderul de spam plin cu tot felul de e-mailuri primite de la site-uri/bloguri la care nici nu m-am abonat.Chiar daca sunt in folderul de spam, pe mine ma deranjeaza aceste e-mailuri si vreau sa nu le mai primesc deloc.
Am dat subscribe de cate ori, dar se pare ca primesc din nou e-mailuri de la aceleasi site-uri.
Ce solutie aveti pentru asta?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu din cate stiu nu ai ce sa le faci... dar nu inteleg cu ce te deranjeaza daca sunt in spam...