| cretzy35 a întrebat:

Salut,de curand am achizitionat un laptop cu sistem de operare freedos si processor Intel core i7.Nu stiu de ce din ziua in care am bagat windowsul pe el(trebuie sa mentionez ca windowsul nu e original,este o versiune trial), prima data cand l-am pornit se misca foarte greu dar dupa si-a dat drumul am zis ca o fi fost din cauza ca e prima data cand il aprind.Dar de fiecare data cand il pornesc se misca groaznic si dupa isi da drumul, si unele jocuri care pe acest laptop trebuiau sa mearga perfect, se misca GROAZNIC.Va rog ma poate ajuta cineva, sunt nou aici si nu stiu daca postez bine.
Va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| Kronick a răspuns:

Eu zic ca poate ai erori la jocuri ca asa si la mine imi mergea nfs most wanted 2012 cum trbe si dupa ce mi-a dat niste erori la alte jocuri imi mergea mai antrerupt
ati urez bafta daca nu ia-ti alt windows de exemplu widows 7 ultimate ca eu pe ala al am