| anonim_4396 a întrebat:

De curand am descoperit Anti SS-ul. Un admin mi-a facut poze si nu stiu care poze trebuie sa i le dau.. Vreau sa fac cerere unban si doresc sa imi spuneti ce poze sa pun la cerere ca am inteles ca trebuie anumite poze date happy

1 răspuns:
| VyrusEleven a răspuns:

Screen Shot-urile se gasesc in folderul cstrike si sunt poze normale. Daca le deschizi o sa vezi pe fiecare scrise detalii( numele adminului care a facut pozele, nick-ul tau, data, cate frag-uri aveai etc.) in mod normal trebuie sa prezinti pe forum intre 3 si 5 poze, alaturi de cererea ta de unban.
Daca in caz nu stii unde se afla pozele iti explic in detaliu.
1- Deschizi My Computer
2- Te duci in C:
3- Program files
4- Counter strike
5- cstrike
si acolo sunt pozele. Sper ca am raspuns cu succes la intrebarea ta. Bafta