| machoboy a întrebat:

Salut de curand mi-am deschis un canal de youtube:http://www.youtube.com/user/TheGTATutorials19/videos unde am inceput sa fac o serie cu misiunii GTA San Andreas in Limba Romana fara parole de la 1 pana la ultima misiune problema este ca am destui subscriberi 146 dar cam inactivi si nu pot sa fac alt cont pentru ca nu vreau sa incep iar filmarile. deci stie cineva cum pot sa fac mai populat canalul dau share pe mess facebook la fel eu as vrea sa fac comentari likeuri subscriberi activi video-urile le fac la full hd si hd adica 720p si 1800p si pun cate 3-5 pe zi aproximativ,, dau funda

1 răspuns:
| Anonimulll69 a răspuns:

Da ca vrei subscriberi mai activi, incearca si tu sa postezi jocuri care nu sunt plictisitoare. GTA e super plictisitor. Da ca ai PC bun incearca si tu sa joci Battlefield 4, Minecraft, Leauge of Legends, Sleeping Dogs, The Walking Dead, Far Cry 3, Amnesia etc