| cristitipu a întrebat:

de curand mi-am downloadat si instalat Mafia2 pentru pc... Faza e ca a mers totul bine, am instalat tot ce mi-a sugerat adica xfire si inca ceva, n-a dat nici o eroare dar cand vreau sa intru pe mafia 2 sau mafia 2 launcher imi apare semnul de incarcare si apoi nu-mi intra jocul, nu mai imi apare semnul de asteptare. Va rog ajutati-ma! FUNDA+VOT!

1 răspuns:
| KaZe_8447 a răspuns:

Scrie asa dixdiag in Start -> Run, apoi du-te in my computer ->view system information
Apoi da-mi din ambele parti datele :
OS:
Processor:
Memory:
Hard Drive:
Video Memory:
Video Card:
Sound Card:
Si sa vad... daca sunt bune daca intra in cerintele astea :
OS: Windows XP/Vista/7
Processor: Intel Core 2 Duo @ 3.0 GHz / AMD Athlon 64 X2 3600+
Memory: 1.5 Gb
Hard Drive: 8 Gb free
Video Memory: 512 Mb
Video Card: nVidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600
Sound Card: DirectX Copmatibile
Eu am mafia 2 imi merge perfect ...la mine toate jocurile gen : GTA IV, pes 11, fifa 2011, mafia 2, the godfather 2. Mi-au mers perfect.
Daca nu indeplinesti acele conditii inseamna ca ai pc din fibra de cartonlaughing.