| iVortex a întrebat:

De curand mi-am instalat minecraft si cand dau play imi apare crash-ul asta ( http://i.imgur.com/Wrm9Uw8.png ). E problema ca nu mi-am instalat driver-ul placii video? Daca e, dati-mi un link de la driver. :)

Am placa video: Mobile Intel(R) 45 Express Chipset Family (Microsoft Corporation - WDDM 1.1)

1 răspuns:
| Dehelean_Razvan_1994 a răspuns:

Nu e de la placa e foarte simplu si eu am avut aceasta problema cand am incercat sa instalez modul ala cu care aproopi nu mai stiu cum ii zice exact. Deci tu trebuie sa stergi tot folderu de la minecraft si ii dai dupa un rr la pc si intri pe mc-u incare intrasesi si ti-a dat eroara si iti va merge. Funda?