| MonsterBlood a întrebat:

de curand mi-am instalat windows 8.1 si nu imi mai merge league of legend adica pe 7 mergea imi da o eroare cand ma baga in battle adica intru in launcher toate bune si frumoase dau play selectez caracterul si cand se termina totul si cand sa intru in joc pam League of legend error aplcation is not unsable sau cam asa ceva si scrie 0xc000007b help meee plzzz dau funda si share si ce vrea el daca stie cinevaaaa

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Hmh, era un cfg prin League of Legends şi avea backup, nu mai ţin minte exact, probabil cu el se putea rezolva, dar din păcate eu nu mai am league of legends. Aici nu cred că ai să rezolvi problema. Există pe facebook un grup pe nume League of Legends - Romania. Cu 13.000 de membri. Intră în acel grup, aştepţi să îţi accepte înscrierea şi apoi postezi acolo ce ai păţit, sunt mulţi care te vor ajuta, şi de preferat să pui o imagine cu eroarea. Daca nu reuşeşti nici acolo poţi să contactezi supportul de pe league of legends. https://support.riotgames.com/hc/ro
Succes.