| xBlackB0y a întrebat:

Dece atunci cand pun un raspuns adica il postez nu-mi apare la vizualizare profil acolo la raspunsuri date mie imi scrie 10 dar de toate am 11 la intrebari, rasounsuri castigatoare imi arata dar la raspunsuri nu dar nici chestia aia cu cate raspunsuri mai am de dat pentru a devine senior. Daca este cineva care sa confruntat cu aceasta problema si daca stie VA ROG SA MA AJUTATI! DAU FUNDA, OBLIGATORIU!

Răspuns Câştigător
| ShockWaver a răspuns:

O să-ţi apară, trebuie să aştepţi ceva timp, depinde de Admini.

| xBlackB0y explică (pentru ShockWaver):

Ms. Ai avut dreptate, mi-a aparut!

1 răspuns: