| LightningG a întrebat:

Deci doresct sa-mi cumpar un x-box one. Doresc sa stiu daca DESCARC anumite jocuri ( gen fifa 16 ) se poate instala pe x-box? Sau trebuie decodat / sau cumparat jocul? Pana acuma am avut PC, asa ca nu prea stiu multe de x-box one.

A doua intrebare este : merita sa cumpar un ps portabil ( am vazut la 950 lei pe cel.ro )?

Multumesc

2 răspunsuri:
| GeoforceExperience a răspuns:

1.Xbox one nu e consola pentru copilasi a fost inainte dar acuma vad ca Microsoft isi face bine treaba decat cei de la PS4, nu exista sa codezi xbox one / ps4 trebuie sa cumperi jocurile dar daca vrei o consola ca sa codezi i-ati xbox 360
2. Te referi Psp portabil? Daca da nu merita mai bine iti iei jocuri pentru xbox one sau ps4

| DragonLore a răspuns:

Cel mai bine e sa cumperi PS4! Are grafici mai bune! Xbox e o consola pentru copilasi cu porcaria aia de Kinect a lor!

Daca vrei consola de codat ia-ti ps3! Chiar daca nu are grafici bune il poti coda!