| altrix a întrebat:

Deci. m-am apucat de un metin(metin2 gravity) recent... si am facut repede 225 (lvl max fiind 250 dar la 225 sunt cele mai bune up'uri)
Sunt Ninja Arc si nu am prea jucat cine stie ce metin. am bonusuri bune etc.
Intrebarea mea este : cum bati un ninja pe lama cu aceleasi bonusuri care sta pe auto? pur si simplu nu pot sa ma ridic de jos... ma arunca pe jos tot timpul.

Ca ninja arc trag mai greu cu skillurile, si cand trag dau calumea.dar nu e de ajuns.

Funda cine imi spune cum bat un ninja lama!

2 răspunsuri:
| Th3Sh0W a răspuns:

Du-te la distanta mare si mai intai dai otravirea ca sal mai incetinesti si dupa dai cu skillu cel mai bun!

| th3Bo0y a răspuns:

Incearca sa fugi de langa el si atunci cand dai k skilu-l sa fi la o distanta destul de mare de el. ca sa ai timp sa dai in el si asa vei reusi sa-l bati

FUNDA PLSS