| alexandrunaj a întrebat:

Salut.Din greseala am acceptat ca aplicatia 8Gag ( de pe facebook) sa posteze in locul meu, cel putin asta am inteles ca ar face.Stiti voi atunci cand dati click pe o imagine de la ei si va apare otpiunea aia, cum sa fac sa nu poata posta pe contul meu? Pot posta sau am inteles eu gresit? Daca da cum fac ca asta sa nu se intample.

1 răspuns:
| I0nuT55 a răspuns:

Ai acceptat ca aplicatia sa primeasca informatiile contului tau, si mai jos scria :Aplicatia nu are voie sa posteze in numele tau(sau ceva de genu')
Deci, nu are cum sa posteze in locul tau happy