| Anonim2322343a a întrebat:

Doresc sa achizitionez CS:GO, dar nu vreau sa platesc prins SMS. Intrebarea este daca ajunge un paysafe de 50 lei pentru a cumpara jocul.

Răspuns Câştigător
| LordGamesYT a răspuns:

Pe STEAM jocul costa 11 euro si 50lei=10 euro si nu ajunge daca vrei neaparat mai ia-ti un paysafe de 25lei care are 5 euro
Primesc funda?

1 răspuns:
| LordGamesYT a răspuns:

Daca ti-l iei de pe Steam jocul costa 11 euro...si 50 lei=10 euro deci ti-at mai trebui 1 eura la care prin paysafe sunt doar 25=5 euro...deci nu ajunge