| AlinGT a întrebat:

Salut,doresc sa cumpar jocul Minecraft pentru ca m-am saturat sa ma joc pe servere non-premium, dar vreau sa stiu cateva lucruri
1. Daca il cumpar acum, voi plati in fiecare luna o anumita suma sau ceva de gen?
2.M-am logat pe site-ul oficial, minecraft.net,si imi zice GET MINECRAFT,dar eu sunt logat,GET MInecraft imi va da si launcher si cont premium,daca da, ziceti-mi pasii daca puteti
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sasha2822 a răspuns:

Nu va trebui sa platesti nimic lunar. O singura data la cumparare platesti in jur de 25$. 'Get Minecraft' este butonul care te va duce spre cumpararea contului premium. Pentru pasii exacti iti recomand sa cauti tutoriale pe Youtube.

1 răspuns:
| Melisa124 a răspuns:

Ok deci:1 daca cumperi minecraft platesti numa odata adica cand il iei prima data 2. da esti logat pe site si da iti va da si cont premium(cred) si launcherul