| Andrei_Geo_1970 a întrebat:

doresc sa instalez ets 2 multiplayer si imi cere sa selectez unde e instalat jocul. Cum aflu unde e instalat jocul?

2 răspunsuri:
| Mcboss05180 a răspuns:

Cauti in bara de search a windows-ului "euro truck simulator 2" Si faci click dreapta si alegi open file location, se va deschide o fereastra care iti va arata unde se afla jocul instalat.

| SuceveanuDaniel a răspuns:

Daca il ai cumparat pe steam faci asa: mergi in library=>dai click dreapta pe joc=> properties(cea mai de jos optiune)=>de pe bara aia de sus alegi Local Files=>si apesi Browse Local Files

Cuplacere :* funda?