| WanteK a întrebat:

Salut, dupa cum stiti metin2 ro merge pe windows xp doar cu bypass + hshield foarte complex, am bypass, dar imi lipseste hshield ma poate ajuta cineva cu un hshield pentru hackuri, ca mi-e dor sa joc ro... Astept raspunsurile voastre

1 răspuns:
| Alexutzu764 a răspuns:

Tu vrei hack sau hshield ca daca vrei hac poti sa il cumpari dar daca vrei hshild, descarci din nou metin2 ro si cand pornesti phacheru in apare o aia trebuie sa dai accept si problema este rezolvata! imi dai mie funda?